POUŽITÉ DÍLY SCANIA TRUCKS
Velmi oblíbenou značkou mezi dopravními a přepravními společnostmi je švédský výrobce trucků Scania. V nabídce ADMM-Truck objevíte díly na starší modelovou řadu 4, kterou později nahradila řada R. Ani ta však dnes není aktuální, jelikož nejnovější modelovou řadou se stala Scania s označením S. Scania si neustále zachovává svůj osobitý design. Proto se všechny jejich modelové řady rozcházejí jen v detailech. To ovšem neplatí o výbavě. Kabina Scania vždy překvapuje množstvím intuitivních prvků, úložných prostor, ovladačů, to vše pro pohodlí řidiče. Vrakoviště Scania tak nabízí širokou nabídku dílů, která uspokojí každého řidiče.

SCANIA 4
Scania 4 představuje starší nákladní automobily vyráběné do roku 2007. Použité díly Scania 4 v našem e-shopu pomalu ale jistě, vzhledem k omlazování, docházejí. Stále však můžete sehnat na svou Scanii 4 modul EBS nebo jednotky EBS, pojistkovou desku, plynový pedál, případně poloosy pro svou hnací nápravu Scania.

SCANIA R
Nástupcem úspěšné řady Scania 4 se stala Scania R. Písmeno R označuje modelovou řadu a je doprovázena číslicemi znázorňující zaokrouhlený počet koňských sil. Nejčastěji se tak setkáváme s náklaďáky Scania R410, R420 nebo R450, Scania R500, případně silnější Scania R620 až Scania R730. Rozdílné výkony i to, k čemuž byl nákladní vůz sestrojen se promítá také do designu jednotlivého vozu. Scania proto řadí své automobily ještě do dalších, tentokrát designových, řad. Není náhodou, že se tak setkáváme s označením Scania R5, Scania R6 nebo V8. Scania dbá na ekologii, proto její vozy splňují přísné emisní normy EURO 5, EEV, EURO 6. Scania R použité originální díly zahrnují hlavu motoru Scania, elektronické jednotky jako ABS, EBS, Retarder, jednotku motoru Scania, ventily a moduly ABS, EBS, převodku řízení, listová pera, Scania převodovku, Scania jednotka Coordinator COO7, ovládací panely, ovladače, přepínače i spínače, Scania přístrojovou desku. Mezi další použité díly Scania řadíme nastrojenou kabinu, nádrž na servo nebo kompletní zadní hnací nápravu Scania R s diferenciálem, náboji, poloosami, brzdovými třmeny i samotnou nápravnicí. Pokračovatelem Scania R se stala Scania R-Streamline dodávaná výhradně s motory EURO 6, kterou nakonec roku 2016 nahradila úplně nová modelová řada Scania, označovaná jako Scania S.